پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزای آمریکا

ایرانیانی که قصد سفر به آمریکا را دارند، موانعی سخت را پیش روی خود میبینند. ویزای آمریکا به یکی از سخت‌ترین ویزاها برای ایرانیان تبدیل شده و جدا از سختی‌هایی که در مسیر اخذ آن بر گردشگران و خانواده‌هایی که عزیزان‌شان در این کشور زندگی می‌کنند، تحمیل شده است.

تنها راه پیش روی افراد این بود که خود را به یکی از کشورهای اطراف برسانند و از سفارت‌خانه‌های آمریکا که در این کشورها وجود داشت، برای انجام مراحل ویزا اقدام کنند. این سفر که طبق معمول سفر به کشورهای واسط برای گرفتن ویزا، نیاز به تحمل مشکلات فراوان داشت و گردشگران را مجبور می‌کرد که زیر بار قوانین آن کشور واسط هم بروند.

راه‌حلی که برای این مشکل پیش‌بینی شد، استفاده از خدمات پیکاپ ویزا بود؛ به این صورت که شخصی به نمایندگی از شما، مراحل اخذ ویزای آمریکا را در کشور واسط پی‌گیری می‌کند و متقاضیان ویزا می‌توانند از طریق او در جریان مراحل کارشان قرار بگیرند و امیدوار باشند که بدون سفر پرهزینه و پردردسر مجددی به کشور واسط، ویزای مورد‌علاقه‌شان را دریافت کنند.

خدمات پیکاپ ویزای آمریکا این امکان را به گردشگران می‌دهد که با خیال راحت به انتظار ویزا بنشینند و امیدوار باشند که سفری راحت به ایالات متحده آمریکا را تجربه کنند. روال کار به این صورت است که ابتدا فرم وکالت پیکاپ ویزا را پر می‌کنید و هزینه پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت را پرداخت می‌کنید و دیگر بدون هیچ‌گونه نگرانی، پاسپورت مهرشده‌تان به دست‌تان می‌رسد. معمولاً برای پیکاپ ویزای آمریکا، به ۱ هفته زمان احتیاج است؛ لذا بهتر است که پس از مشورت با کارشناسان آژانس توکلی، شرایط را برای سفرتان مهیا کنید.


مدارک پیکاپ ویزای آمریکا

مدارک پیکاپ ویزای آمریکا باید با همان دقت مدارک ویزا تکمیل شوند؛ این مدارک به شرح زیر هستند:

  • برای ویزاهای توریستی؛ پاسپورت، برگه زرد دریافتی از سفارت و فرم DS-160
  • برای ویزاهای تحصیلی؛ پاسپورت، برگه زرد دریافتی از سفارت، فرم DS-160 و فرم I-20
  • برای ویزاهای کاری؛ پاسپورت و اسکن دعوتنامه شغلی

هزینه پیکاپ ویزای آمریکا

دبی: ۱۵۰ درهم
ابوظبی: ۴۵۰ درهم
آنکارا: ۹۵ دلار
ارمنستان: ۲۰۰ هزار تومان

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن