ویزا / خدمات سفارت

پیکاپ ویزا

ویزای کانادا، انگلستان، آمریکا

پیکاپ ویزا

شما می توانید از طریق تماس و یا حضوری، از مشاوره رایگان ما برای پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت استفاده کنید.

پیکاپ ویزا چیست

هنگامی که پاسخ درخواست ویزا، از طریق ایمیل به اطلاع متقاضی رسید، شخص لازم است با در دست داشتن پرینت ایمیل و پاسپورت خود به سفارت کشور مطبوع واقع در کشور واسط مراجعه کرده و نسبت به الصاق ویزا اقدام نماید.
به دلیل محدودیت‌های زمانی افراد و صرفه‌جویی در هزینه‌ها با استفاده از خدمات پیکاپ از سفر مجدد به کشور واسط و دریافت ویزای خود اجتناب می‌کنند به این منظور متقاضی می‌تواند با تعیین نماینده‌ای قانونی پرینت ایمیل سفارت به همراه پاسپورت خود را در اختیار این نماینده قرار داده و با هزینه ای بسیار کم و ظرف مدتی بسیار کوتاه، بدون نیاز به اقامت در کشور ثالث ویزای خود را دریافت نماید.

البته باید حتما توجه داشت که ارائه خدمات پیکاپ پاسپورت مستلزم اخذ مجوزهای قانونی از پلیس مهاجرت بوده زیرا اساسا به همراه داشتن تعداد زیاد پاسپورت توسط افراد متفرقه منع قانونی داشته و می‌تواند مشکلاتی را متوجه صاحب گذرنامه نماید.

پیکاپ ویزا اینجا معنا پیدا می کند. فردی که ویزا به او تعلق گرفته است می تواند برای صرفه جویی در زمان و به ویژه هزینه، به یک کارگزار مطمئن وکالت بدهد تا کارهای اخذ ویزا و پاسپورت را به جای او انجام بدهد. کارگزار پاسپورت و مدارک مورد نیاز را دریافت می کند. آن ها را به سفارتخانه مربوطه در کشور واسطه ارسال می کند. و پس از الصاق ویزا به پاسپورت، آن را به کشور بازمی گرداند. به این فرایندِ فرستادن پاسپورت، الصاق ویزا و بازگرداندن آن پیکاپ ویزا می گویند.

پیکاپ پاسپورت چیست

پیکاپ پاسپورت را در واقع برای همان معنای پیکاپ ویزا استفاده می کنند. ترکیب پیکاپ پاسپورت هیچ معنای متفاوتی ندارد. همان طور که اشاره شد ویزای مسافر الصاق شده به پاسپورت او بازگردانده می شود.

 

خدمات ما:

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن